Przejdź do treści

O 3 punkty z MKS-em

W niedzielę 7 kwietnia piłkarze Orła Kolna będą podejmować na swoim terenie drużynę z Mielnika. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.

Po emocjonującym starciu w Pucharze naszych graczy czeka powrót do ligowych zmagań. W ramach 20. kolejki Klasy Okręgowej staniemy do walki z MKS-em Mielnik. Obecnie zespół MKS-u zajmuje 10. miejsce w rozgrywkach, gromadząc 22 punkty. W rundzie wiosennej ekipa z Mielnika odnotowuje znacznie lepsze wyniki na własnym terenie, gdzie zremisowała z Sokołem Sokółka oraz odniosła zwycięstwo nad drużyną Piasta Białystok. W podróżach zespół ten musiał dwukrotnie uznać wyższość rywali, ponosząc porażki 3-1 w Zabłudowie z tamtejszą Rudnią oraz 4-0 z Pomorzanką Sejny.

Dotychczasowe występy na własnym boisku czynią stadion Orła fortecą nie do zdobycia dla przyjezdnych drużyn. Ostatnio o tym przekonał się lider podlaskiej IV-tej ligi, który po przegranej w rzutach karnych musiał pożegnać się z Okręgowym Pucharem Polski.

W rundzie jesiennej piłkarze Orła triumfowali w Mielniku, odnosząc zwycięstwo 2-1 dzięki bramkom Mateusza Koca i Roberta Brzezińskiego. Czy tym razem 3 punkty również zostaną dopisane do konta Orła Kolno? Odpowiedź poznamy już w niedzielę!

Dołącz do nas i wesprzyj swoją lokalną drużynę, stając się 12. zawodnikiem! Zapraszamy!