Przejdź do treści

Sportowa niedziela w Kolnie

Kolejne spotkanie naszych piłkarzy już w najbliższą niedzielę!
W ramach 22. kolejki Klasy Okręgowej podejmiemy na swoim stadionie drużynę Sokoła 1946 Sokółka, który zajmuje obecnie trzecie miejsce w rozgrywkach ze stratą do nas wynoszącą 9 punktów.

Drużyna Sokoła jak na razie na swoim koncie zgromadziła 39 punktów, wygrywając w 12 spotkaniach, w 3 remisując oraz 6 razy uznając wyższość rywala. W rundzie wiosennej drużynie z Sokółki znacznie lepiej idzie w meczach domowych, gdzie odnotowała 3 zwycięstwa w 4 spotkaniach. Natomiast w spotkaniach wyjazdowych punkty udało się zdobyć tylko raz, remisując 2-2 w Mielniku z tamtejszym MKS-em.

Poprzednia kolejka była dla kolneńskiego zespołu pechowa. W spotkaniu z Rudnią nie udało się wywieźć punktów z Zabłudowa i tym samym zmniejszyć stratę do lidera – KS-u Turośnianka, który zremisował z Puszczą Hajnówka.

Jesienią w Sokółce lepsza okazała się drużyna z Kolna. Jak zatem będzie w niedzielnej potyczce obu drużyn? Dowiemy się w niedzielę o 15!
Zapraszamy wszystkich sympatyków Orła na to spotkanie!

Mecz kolneńskiego Orła z Sokołem Sokółka nie będzie jedynym spotkaniem rozgrywanym w niedzielę na naszym stadionie!
O godzinie 11:00 z MŁKS-em Łomża zmierzą się młodzicy Orła Kolno, natomiast o godzinie 17:00 nasza druga drużyna w ramach 11. kolejki A Klasy zmierzy się z Polonią Raczki.